בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו - פורים מהסרטים בקציני ים עכו
דף הבית >> פרסומים >> כתבות >> פורים מהסרטים בקציני ים עכו
 
הגימלים של מח' ס"א בבית הספר לקציני ים עכו קיימו אירוע פורים סטייל אוסקר

אירוע פורים ססגוני במיוחד התקיים השנה בבית הספר לקציני עכו. את האירוע הפיקו צוות מחלקה ג', מחזור ס"א בראשות המרכז ישי שוורץ והתלמידים, כשהנושא שנבחר השנה הוא "סרטי אוסקר". התלמידים הציגו  סרטון וידאו מושקע במיוחד ואת השיר שחיברו והקליטו כפרומו לאירועי פורים.

חדר האוכל של בי"ס קושט בפסלונים ותמונות של סרטים זוכי אוסקר כאשר התלמידים הרגישו כוכבים לרגע כשעמדו על השטיח האדום והצטלמו לצד הפסלונים.
בערב הראשון בחגיגות פורים, כל מחלקה קיבלה ז'אנר מסוים של סרטים מתוכו היתה צריכה לבחור כל כיתה סרט מסוים אליו תתחפש. הערב נפתח בהצגה של דמויות מוכרות וידועות מעולם הקולנוע אשר זכו בפרסי אוסקר אליהם התחפשו תלמידי מחלקה ג'.

בהמשך עלו הכיתות בזו אחר זו והציגו תחפושות כיתתיות מרהיבות כאשר הם משלבים ריקוד והצגה. בין התחפושות ניתן לציין את: המסור, דרדסים, משפחת סימפסון, צ'רלי צ'אפלין, בוב ספוג, קונג פו פנדה, ליגת הצדק וצעצוע של סיפור.

ביום השני של חגיגות פורים בבי"ס התקיים יום ספורט מהנה עם מגוון תחנות ותחרויות כשבערב התקיים אירוע המסכת  במסגרתו העלו התלמידים מופע בו הם צוחקים על החיים בבית הספר, צוות ההדרכה וההוראה.
 
בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו
טלפון:  
04-9851-200 |
  |  כתובת: דרך הארבעה 1 עכו  |  ת.ד - 2066