בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו - המירוץ למטמון גרסת הסלולר
דף הבית >> פרסומים >> כתבות >> המירוץ למטמון גרסת הסלולר
 
תלמידי מח' ב', ממחזור ס"ב של ביה"ס לקציני ים עכו, השתתפו במשחק חפש את המטמון ברחבי העיר שהתנהל באמצעות הסמארטפון כתחרות בין קבוצות

תלמידי מחלקה ב' השתתפו במשחק חפש את המטמון כשהם עוברים מתחנה לתחנה, עונים על שאלות ומבצעים משימות שנשלחו לסמארטפונים שלהם באמצעות אפליקציה אותה הורידו טרם היציאה למרוץ.

צוות המחלקה בראשות המרכז חנן כהן נערך מבעוד למרוץ למטמון הסלולארי הראשון, כשכבר במהלך השבוע נעשתה חשיבה על התחנות אותם יעברו התלמידים במהלך המשחק. בערב שלפני היציאה למרוץ עברו התלמידים תדריך מקיף אשר כלל הסברים טכניים וכללי בטיחות. לקראת סיום התדריך חולקו התלמידים ל – 10 קבוצות כאשר בראש כל קבוצה עמד תלמיד שנבחר להיות מפקד המשימה.שמות התחנות, המשימות והשאלות הוכנסו לאפליקציה סלולארית אשר פותחה לצורך ביצוע המשחק חפש את המטמון, כאשר על מנת להתקדם במשחק על התלמידים לסרוק את הברקוד אשר חיכה להם בתחנה. לאחר שסרקו את הברקוד נפתחה בפניהם שאלה או משימה כאשר רק לאחר השלמתן התקבל הרמז לתחנה הבאה.

התלמידים הוזנקו בשעה 9:30 בבוקר כשצוות ההדרכה נפרס בנקודות מרכזיות בעיר ובנוסף נסע בין התחנות על מנת לוודא שהכל מתנהל כשורה. לאחר שעתיים ותשע עשרה דקות סיימה קבוצת "עתיד" במקום הראשון כשהיא חולפת על פני 10 תחנות בעיר בהן: מגן דוד אדום, גבעת נפוליאון, פארק לילי שרון,  מגדל המים, המכללה האקדמית גליל מערבי, קונסרבטוריון, גן אלי כהן, בניין העירייה, משטרת עכו ומסיימת בבית הספר לקציני ים.
 
בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו
טלפון:  
04-9851200
 כתובת: דרך הארבעה 1 עכו
FacebookYoutube