בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו - הטובים לקציני ים עכו
דף הבית >> פרסומים >> כתבות >> הטובים לקציני ים עכו
 
ממידע שנמסר מענף גיוס ואיתור של חיל הים עולים נתונים מעוררי כבוד בכל הנוגע לשירותם של בוגרי בית הספר לקציני ים עכו בשירות קבע בחיל הים וביחידות צה"ל השונות וכמו כן בנוגע לשירותם הסדיר בחיל הים של בוגרי בית הספר.

בסה"כ משרתים כיום 216 מבוגרי בית הספר בקבע, מתוכם 145 בחיל הים ו – 71 ביחידות צה"ל השונות. בין משרתי הקבע נמצאים קצינים בדרגות בכירות בהם: תא"ל, אל"מ ו-13 סא"ל.

ראש ענף איתור וגיוס בחיל הים, סא"ל גיא לוטר אמר: "חיל הים מקיים קשר נהדר ורב שנים עם בי"ס לקציני ים בעכו. בבי"ס נמצאים נציגים של חיל הים אשר מלווים את הקדטים באופן שוטף במהלך כל שנות לימודיהם. אנו רואים בקדטים של בי"ס מקור לפוטנציאל איכותי שמאייש בסופו של דבר את התפקידים הבכירים ביותר בחיל".

כמו כן מפעיל חיל הים מכללה בבי"ס המאפשרת להמשיך ללימודי
הנדסאי.  המתקבלים ללימודים הינם בוגרי בי"ס בעלי הישגי מתאימים או בוגרי כיתות יב' מבתי ספר חיצוניים אשר עומדים בדרישות. התלמידים במכללה זוכים למימון של 80% משכר הלימוד ע"י חיל הים ובסופו של דבר מתגייסים לתפקידים ייחודיים של לוחמים טכנולוגיים.

"הנתונים שנמסרו לנו הינם מקור לגאווה גדולה לכל הצוות אשר עושה לילות כימים למען הקדטים ופועל להביא למיצוי הפוטנציאל הטמון בכל אחת ואחד מהם במהלך שנות לימודיהם בבי"ס", אמר מנהל בית הספר, אלי רגב. 
 
בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו
טלפון:  
04-9851-200 |
  |  כתובת: דרך הארבעה 1 עכו  |  ת.ד - 2066