קציני ים עכו| בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו,ערכים,בית ספר ימי,בית ספר צבאי,פנימיה צבאית,פנימיה,פנימיות צבאיות לנוער,חיל הים
דף הבית >> בית הספר >> דבר מנהל ביה"ס
 
הורים, תלמדים ומבקרים יקרים, ברוכים הבאים לאתר בית הספר!

אתר זה, מהווה ערוץ תקשורת נוסף למשפחת "קציני ים עכו".

מטרת האתר לשתף את מבקריו בעשייה החינוכית, בחוויות, בתוצרי התלמידים ובנושאים אחרים ובאמצעותו ניתן ללמוד על העשייה הבית סיפרית, להתוודע אל צוות ההוראה הרחב ולהיות שותפים לתהליכים המתרחשים בבית הספר.

צוות בית הספר ואני מאמינים כי חינוך טוב משמעו בראש ובראשונה טיפוח סביבה אנושית וחמה שתעניק לנמצא בה את היכולת והרצון לפתח את כישוריו. סביבה שתתמוך ותאפשר צמיחה אישית ולמידה מתוך עניין ואתגר ומעל לכל: סביבה מוגנת והוגנת.

בית הספר פועל להקניה ולהטמעה של ידע בתחומי הדעת השונים ולהשגת הישגים גבוהים בכל המקצועות, תוך דגש על מיומנויות פיתוח, חשיבה בעזרת כלים שונים ושימוש באמצעים טכנולוגים מתוקשבים מתקדמים.

גם בשנה זו בית הספר יעמיק את תהליכי הלמידה המשמעותית, ירחיב את פעילותו סביב האמונה ביכולת התלמידים והעצמתם כי בקציני ים "מאמינים שכל אחד יכול".

חזון בית הספר מציב רף גבוה לכל באי בית הספר ומשקף מצוינות כערך. אנו מובילים אתכם התלמידים בתהליך ההוראה- למידה לחדשנות טכנולוגית וזאת כבסיס לחיים בחברה הישגית ומתפתחת.
 

זאב רביץ

דבר מנהל ביה"ס

 
בית הספר הימי לפיקוד ומנהיגות קציני ים עכו
טלפון:  
04-9851200
 כתובת: דרך הארבעה 1 עכו
FacebookYoutube